Plate Carrier FOPC

3,000.00грн.

Характеристики:

Матеріал: Cordura
Кольори в наявності: Олива, Чорний, Койот, Укрпіксель (ММ14)
Пластикова фурнітура фірми DUE EMME 2М Italia/WJ
Матеріал виготовлення: ацетал
3D сітка GEDEON
Висока мобільність оператора
Виготовлений під стандарти плити ТЕМП формату 25х30

Потрібний колір вказуйте в комментарі до замовлення!!!

Артикул: FOPC-olive Категория:
Brands:: GRAD

Найбільш популярна в наші дні модель польового бронежилета “FOPC” (field operations plate carrier) ідеально підходить для військових і правоохоронців, які вважають за краще носити під час тактичних операцій бронежилет з високим класом захисту основних летальних, але при цьому не сковує рухів при роботі з довгостроковим і короткоствольною зброєю, груповим спорядженням, ВР тощо. 90% зовнішньої поверхні жилета “FOPC” має систему кріплення MOLLE, що дозволяє зручно розміщувати спорядження в залежності від завдань, що виконуються. Жилет може бути укомплектований будь-якими стандартними шестигранними жорсткими травмоелементами (плитами) будь-якого класу захисту та від будь-якого виробника (як новими, так і взятими зі стандартних бронежилетів, що використовуються).
Жилет “FOPC” (пластинчастий носій польового оператора) настільки компактний, що може бути використаний по оперативному (під одягом).

У передній частині чохла передбачена вбудована кишеня для розміщення у ньому внутрішніх підсумків для магазинів. У передній частині чохла передбачена вбудована кишеня для розміщення у ньому внутрішніх підсумків для магазинів. У конструкції передбачено використання змінної закритої бічної панелі MOLLE (для носіння змінного балістичного пакета). Чохол регулюється як за зростанням так і за обсягом, є панель велкро для патчів і евакуаційна ручка на спині.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Plate Carrier FOPC”