Плитоноска 6094R Multicam

4,500.00грн.

Характеристики:

  • Матеріал виготовлення Cordura 1000d
  • Простота та надійність виробу
  • Зручне та просте регулювання
  • Великий функціонал інтерфейсу
  • Висока мобільність оператора
  • Виготовлення під стандарти плит SAPI і ТЕМПc
Категория:
Brands:: GRAD

Плитоноска 6094R – це репліка переосмисленої для реалій українського ринку версія знаменитого комплексу СІБЗ американської фірми Lоndon Bridge Traiding.
Конструктив плейткеррієра максимально полегшений і зручний для того, щоб підвищити мобільність десантно-штурмових та розвідувальних підрозділів.
Головною особливістю є можливість індивідуального налаштування плейткеррієра під конкретне завдання, це досягається зручно розташованою системою PALS\MOLLE та власною системою камербандів.
6094R конструктивно включає в себе 3 модулі-спинний, фронтальний і камербанд, в кожному є відсіки під бронеелементи.
Фронтальний та спинний модуль може оснащуватись плитами ТЕМП українського виробництва або SAPI\ESAPI стандарту НАТО. З’єднуються ці деталі камербандом із кишенями під бічні балістичні пакети. Також камербанди мають вбудовані підсумки для радіостанцій по одному з кожного боку.
Плечові лямки виконані у вигляді регульованих строп з м’якими подушками. Спинний модуль оснащений зручною евакуаційною ручкою, фронтальний модуль має зручний інтерфейс у вигляді велкро, кріплення для антен, шланга гідросистеми, гарнітури та кнопки НІГ.
Плейткеррієр виготовлений з кордури 500den дуже стійкою до зносу та стирання, зручно та просто регулюється за висотою та об’ємом.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Плитоноска 6094R Multicam”